Menü Kapat

Metal Masa Ayaklarını Gösterinin Yıldızları Yapan Tasarımlar

Metal ayaklı masalar çok sağlam ve dayanıklı görünüyorlar ve gerçekten de çekicidirler. Sağlam konstrüksiyonun dışında, bu tasarımlar aynı zamanda diğer seviyelere de etki ediyor. Metal ayakları olan ve öne çıkan ve harika görünen tüm harika masaları düşünmek için sadece birkaç dakikamızı alırsak, liste oldukça çabuk uzar. Metal masa ayakları sallanır ve bir dakika içinde nedenini göreceksiniz.

Firmamız aslında metal ve ahşaptan mobilya yapımında uzmanlaşmıştır. El yapımı canlı mobilyalardaki benzersiz özellikleri, ayarlarına mükemmel şekilde uyan özel tasarımlara ilham veriyor. Mesela bu muhteşem masayı al. Sadece biçim açısından değil, aynı zamanda kullanılan malzemeler açısından da benzersizdir. Şirket, en yüksek kalitede sürdürülebilir kaynaklı odun kullanıyor ve bu, geri kazanılmış odun veya düşen ağaçlara yeni bir hayat katarak iç mekan dekorlarının özel bir parçası olmalarını sağlıyor.

Koleksiyondaki özel mobilyalar dizisi oldukça etkileyici ve özellikle dikkat çekici bir parça, düşmüş bir ağaçtan ve yuvarlak bir endüstriyel çelik tabandan tahtadan yapılmış canlı bir kenarı olan yemek masası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir